תכשיטים מיוחדים לתיק מעוצב

תיק הוא הפרטנר הצמוד שלנו ומלווה אותנו לכל אשר נלך. עולם התיקים עתיר הפתעות ומפיק כל עת דגמים מעוצבים חדשים ומרגשים בשלל גוונים וסגנונות עם אלמנטים משדרגים.
היצע התיקים הוא מסחרר ויש תיק כמעט לכל צורך ואירוע וסטייל, החל מתיקי צד דרך תיקי גב ועד פאוץ' אופנתי, תיקים ליומיום, ללימודים, לעבודה וכמובן ליציאת ערב.
התיק צריך להיות הן פרקטי והן אסתטי עבורנו עם חלוקה נוחה לתאים, חומרים עמידים לאורך זמן וכדומה.
אפשר להתאים את התיק בהתאם לאופי האירוע או סוג השימוש המועדף ואין ספק שהתיק נבחר גם בהתאם להעדפה של גודל ומראה.
ניתן לחשוב על הדרך הנכונה לשילובו לפי הגוון הבולט בהופעה או להפך – לייצר קונטרסט מעניין בין שניהם או לבחור קו סגנוני מוביל שיבוא לידי ביטוי בבגדים ובתיקים.
לחיבור בין תכשיטים ותיקים השפעה על הלוק הסופי. שניהם אקססוריז שמעצימים את הנוכחות!

איך תוכלו לבחור תכשיטים שיתמזגו נפלא עם התיק? מספר טיפים למיקס אנד מאץ' מנצח.

זהב מתקתק כל הופעה
למתכת של התכשיט השפעה על המראה המתקבל וזהב נחשבת למתכת מרהיבה שמוסיפה את הניצוץ המבוקש.
לתכשיטים מזהב יתרונות רבים: מדובר במתכת נחשקת ונדירה ויקרה, כך שהתכשיט הוא השקעה ונכס לכל דבר. נוסף, הזהב מצטיין בעמידות מופלאה בפני כתמים ושריטות, ניתן לרחוץ עם התכשיט והוא מתאים לבעלות עור רגיש.
מעבר לכל זה, היופי בתכשיטי זהב הוא שזהב בעל מראה על-זמני ונשגב וצולח את אתגרי הזמן וכך שלא משנה איך הטרנדים באים והולכים ומתחלפים, הזהב לעולם נשאר.
לכן, מדובר בהשקעה לכל דבר וגם מדובר בסוגי תכשיטים ממתכת שתראה נפלא עם כל סוג הופעה ולכן גם עם כל תיק! מכל חומר, בצורה צורה ובכל גוון.
ברגע שבוחרים תכשיטים מזהב אמיתי יודעים שהתכשיט ייראה נפלא עם כל אחד מהתיקים במלתחה. בבחירת תכשיטי זהב התייחסו לדרגת הקרט של הזהב המשקפת את אחוז טוהר הזהב (ככל שדרגת הזהב גבוהה יותר כך התכשיט יקר יותר) ואל תתפשרו על חברת תכשיטים לנשים מובילה ואמינה כך שכמו שהשקעת בתיק כך יש להשקיע בתכשיט…

שאלה של סגנון
חיבור סגנוני יכול בהחלט לייצר עניין בהופעה בין תיק מעוצב לתכשיט מיוחד. החליטו אם תרצו תכשיט שידבר באותה שפה עיצובית של התיק, למשל, וינטאג' או שיק נוסטלגי או בכלל מודרני מתוחכם ועכשווי. החליטו איזה תכשיט יתכתב עם העיצוב של התיק בין אם מדובר בשרשרת, צמיד, עגילים ואפילו טבעת או טוטאלוק מושלם בין כולם.
אפשר לשלב בין תכשיטי זהב יהלום לתיקים בעלי ברק מטאלי או בין שרשרת או צמיד סולידיים לתיק סופר אלגנטי או בין קווי המתאר המאפיינים כל אחד מהפריטים. תכשיט בסימטריה לתכשיטים בעלי קווים ישרים או תכשיט מאופק לתיק בעל צביון נקי מינימליסטי.
ניתן כמובן להשיג קונטרסט מעניין על ידי ניגוד עיצובי: תכשיט סולידי עם תיק נוצץ ונועז בעל אמירה וכדומה.

מה התכשיט הנכון עבור התיק הנבחר?
יש תכשיטים שיבלטו יותר על רקע התיק או להפך. למשל, טבעת נוצצת עם ארנק שאוחזים ביד או שרשרת עם תיק צד.
חשבו על אלמנטים כמו האורך של התכשיט ביחס לאורכו ונוכחות והדומיננטיות של התיק. לפעמים שרשרת עדינה יכולה לאזן מאסיביות של תיק גדול ותכשיט צבעוני להקפיץ ולהוסיף נקודה ססגונית לתיק מונוכרומטי.
אל תעמיסו על ההופעה יתר על המידה חשבו על תכשיטים שיאזנו את מראה התיק או להפך ומה שבטוח אל תוותרו על איכות וסטייל לא בתכשיטים ולא בתיקים!

 

 

כתיבת תגובה

0
סל קניות
×