מזוודות בתקציב נמוך

טסים לחופשה עם המון סטייל של מזוודות בתקציב נמוך

בשעה טובה סגרתם לכם חופשה ביעד מבוקש. והגיע של אריזת המזוודות, להוריד מהארון או להעלות אותה מהמחסן, אך קרה שגיליתם כי המזוודה שלכם נשברה, נקרעה או פשוט מתחשק לכם להתחדש במזוודה חדשה לטיול חדש, אך אין לכם תקציב גבוה – שנתחיל?

מזוודה רכה או קשה

קיימות מזוודות רכות וקשיחות אשר מתחלקות לשלוש קבוצות:

  • מזוודות קטנות – טרולי, מזוודות עלייה למטוס השוקלת בין 2.2 ל 4 ק"ג.
  • מזוודות בינוניות – לחופשות קצרות. מזוודה בינונית שוקלת בין 3 ל 4.5 ק"ג.
  • מזוודות גדולות – לחופשות ארוכות או למשפחות ונשלחות לבטן המטוס. מזוודה גדולה שוקלת בין 3.5 ל 5 ק"ג.

יתרונות מזוודה רכה – חלוקה לתאים פנימית וחיצונית, גמישות ומתאימה לנסיעת שופינג, לא יכולה להישבר וקטנה יותר. אולם, חסרונותיה פחות עמידה מפני מים ופגיעות חיצוניות, סיכון להכנסת פריטים לא רצויים בכיסים חיצוניים. לעומת זאת, יתרונות מזוודה קשה – עמידות בפני מים ופגיעות חיצוניות, מגנה על פרטים רגישים וקטנים, בטוחה מפני גורמים עוינים אך היא כבדה יותר ועלולה להישבר במעטה החיצוני.

כללים חשובים:

ראשית, בדקו באתר של חברת התעופה איתה אתם טסים את מידות והמשקל המותר, שנית שימו לב לידית המזוודה ולמנגנון הפתיחה שלה והאם המזוודה עשויה מחומרים איכותיים שישמרו על פריטים עדינים. שלישית והכי חשוב – כדאי שלמזוודה יהיה 4 גלגלים.

רכישת מזוודות בתקציב נמוך 

אין צורך להתבייש בכך שאתם מחפשים מזוודות בתקציב נמוך משום שהם לא מוצעות במחיר מופקע ויקר. מזוודות בתקציב נמוך הן טובות לא פחות ממזוודות בתקציב גבוה, הן יכולות להיות איכותיות מלאות בסטייל, ונותנות תמורה כספית הוגנת אשר יכולות לשרת אותנו לאורך זמן.

בטרם הקניה בדקו את נוחות המזוודה וכמות האחסון שלה על מנת שתהיה נוחה לשימוש ונשיאה. שנית, את גודלה ואיכותה של המזוודה על מנת שתכיל כמה שיותר פריטים בהתאם לצורך האישי שלכם ותשמר לאורך זמן.

מזוודות ותיקים עם TIK KAL

אנו ב TIK KAL מקפידים להעשיר את הקולקציות תיקי נשים, גברים וילדים על ידי ייבוא בלעדי. אנו מזמינים אתכם להנות מהיצע איכותי ורחב של תיקי נסיעות ומזוודות בתקציב נמוך אך עם המון סטייל ושיק. לצד קולקציות מזוודות תוכלו למצוא גם מבחר של ארנקים איכותיים לנשים וגברים ממיטב המותגים בתקציב נמוך. – כי אנחנו לא מתפשרים על יופי, איכות ונוחות.

מעוניינים להתייעץ איתנו באיזו מזוודות בתקציב נמוך לבחור לקראת החופשה שלכם? התקשרו אלינו לטלפון 052-4752121 ונשמח לעזור לכם בבחירת מזוודה המתאימה ביותר לצרכים שלכם לחופשה מושלמת.

 

כתיבת תגובה

0
סל קניות
×