מה חשוב לבדוק לפני שקונים תיק ספורט?

אימונים ספורטיביים הם חלק משגרת היום יום של רבים מאתנו. כל אדם קובע לעצמו את מיקומם של האימונים, בחדר כושר, בפארק, בבית או בכל מקום אחר והוא גם קובע את התדירות ואת שעות הפעילות אשר נוחות לו. לפני שעות העבודה, אחר הצהרים, בערב וכו'.

נוחות מקסימלית עבור אימוני הספורט

לוח הזמנים חייב להיות מתוכנן כדי שהמתאמן לא יאחר לעבודה או לכל פעילות חשובה ולכן הוא רוכש את כל הפריטים הנחוצים לו למטרה זו כמו נעלי ספורט איכותיות, גרביים מעולות, בגדי ספורט על פי העונה ועוד.

תיקים לכל מטרה

נשים אוהבות מאד לרכוש ביגוד, נעליים ותיקים. יש להן תיקים יפהפיים ופונקציונליים אשר מתאימים לחיי היום יום כשהן נוסעות למשרד, תיקים קטנים או רחבים יותר בשלל צבעים. אם הן נושאות מחשב הן מעדיפות תיק גב, כדי שיהיה להן נוח יותר מבחינת המשקל שלו וכך הן מניחות בתוך תיק זה שיש לו גם כמה כיסים פנימיים וחיצוניים את הפריטים האישיים שלהן.

בדרך זו הן רוכשות גם תיקים ייחודיים המותאמים לאירועי ערב. מדובר בתיקים קטנים שאפשר להניח בתוכם רק כמה פריטים קטנים שנחוצים לשעות הערב כמו טלפון סלולרי, ארנק קטן, מפתחות וממחטות. כך ארון התיקים של כל אישה מלא בתיקים בגדלים שונים, מחומרים שונים כמו עור, סקאי או בד בשלל גוונים ועם מטרות ייעודיות.

קנייה של תיקי ספורט

מעת לעת הנשים וגם הגברים מחליטים לקנות תיקי ספורט חדשים. כיוון שקיים היצע גדול של תיקים הם בוחנים את הנתונים של התיקים השונים, כדי לקבל החלטה על רכישת התיק שהוא הפונקציונלי ביותר עבורם.

בשלב ראשון הם מבצעים אומדן של גודל התיק שהם צריכים וזאת על פי כמות הציוד שיהיה בתוכו כמו ביגוד לעבודה, כמה בגדי ספורט, נעליים, אביזרים כמו לדוגמה משקפי צלילה, כובע ים וסנפירים לשוחים וגומיות TRX למתאמנים בפארק.

כיוון שקיימים תיקים בגודל של 24, 25, 39, 41, 69 ליטר וגם תיקי ספורט נמוכים בקיבולת של 25 או 39 ליטר, או לחלופין תיק נשי צבעוני המכיל 21 ליטר, הלקוח יכול לבחור את הגודל שהוא הנכון עבורו.

לאחר מכן הוא בוחן את הנראות הפנימית של התיק. חשוב שיהיו כיסים פנימיים כדי לאחסן כמה סוגים של פריטים, שיהיה בו כיס רשת צדדי עבור הנעליים, כך שהן לא יהיו יחד עם הפריטים האחרים כיוון שהן מלוכלכות או רטובות. כמו כן חשוב שיהיו ידיות נשיאה נוחות ומרופדות עם סקוצ'ים וגם אפשרות לידיות אחיזה. כך כל ספורטאי יבחר את צורת הנשיאה המתאימה לו.

אופציה מעניינת נוספת היא תיק גב בגודל הקלאסי של 29 ליטר עם תחתית תיק עמידה וכיסים פנימיים וחיצוניים לנוחות מושלמת.

 

 

 

כתיבת תגובה

0
סל קניות
×