כיצד לבחור את התיק המושלם בשבילך?

אחד מהאקססוריז הכי שימושיים בארון הוא התיק שלנו. הוא הולך איתנו לכל מקום ומאחסן בתוכו את תמצית הדברים החשובים שברשותנו, ולחלקנו אף מדובר באהבה של ממש. אז הנה כמה טיפים שיסייעו לך לבחור את התיק המתאים לך ביותר בפעם הבאה שתתמודדי עם לבטים בחנות.

 

תיק ערב

תיק ערב מאופיין בגודלו הקטן וכאביזר שסוגר את הלוק המושלם. הוא יכול להיות תיק צד או קלאץ', שמכיל מעט מוצרים, ולכן חשוב לבחור בקפידה את התיק ואת המעט שתכניסי לתוכו. בבחירת תיק ערב יש לשאול אילו בגדי ערב אני לובשת הכי הרבה? אם מדובר בבגדים צבעוניים ונוצצים, תרצי תיק צד ניטרלי, בצבעי שחור, לבן או קרם, על מנת שיתאימו למראה. מנגד, אם מדובר בבגדים ניטרליים, כמו למשל שמלות שחורות וחומות, תרצי תיק צבעוני שיאפשר לך לתת ללוק את האקסטרה שמגיע לו. השאלה השנייה שיש לשאול היא אילו חפצים חייבים ללכת איתך לכל מקום? למשל מפתחות, טלפון נייד ומצלמה. כך, תדעי מהו גודל התיק הנכון עבורך. בעוד שאחת יכולה להסתפק בקלאץ' קטנטן שמכיל טלפון נייד ושטר של 20 ש"ח, האחרת תצטרך כזה שיש בו מקום גם לתיק איפור ומראה.

 

תיק צד

תיק צד יכול להגיע בכל מיני גדלים ושמו מגיע מעצם היותו נתלה על הכתף. תיק צד מאופיין בפתיחה נוחה וקלה, שמאפשרת גישה מהירה לחפצים.

בבחירת תיק צד, השאלה הראשונה היא כמה גדול הוא צריך להיות? אם בנוסף למוצרים שאת שמה בתיק הערב שלך, את צריכה לקחת איתך שפתון, סרום לפנים ועוד כמה פריטי איפור וטיפוח, ברור שתעדיפי לבחור בתיק גדול יותר. מדד טוב לבחירת התיק הוא שיוכל להכיל את הארנק הכי גדול שברשותך.

מאפיין נוסף שיש לבחון הוא הרצועה של התיק והאבזם הסוגר אותו. תיק בעל שרשרת מתכת נתפס כאופנתי יותר, אך הוא עלול לתלוש שערות ולהכאיב לכתף לאורך זמן, בעוד שרצועת בד יכולה להתמודד עם משקל רב יותר. בנוסף, חשוב לבדוק שהאבזם של התיק מאפשר גישה נוחה לתיק. את הולכת לפתוח ולסגור אותו אינספור פעמים ביום, ומכיוון שכך, כדאי לוודא שהאבזם איכותי. העדיפי אבזמים מנחושת ומתכת ולא מפלסטיק.

 

תיק איפור

כשאת בוחרת תיק איפור, או תיק למוצרי קוסמטיקה, התפרעי עם הדמיון! בחרי את התיק הכי צבעוני, משגע ושמח שאפשר. בכל מקרה, הוא יושב בתוך תיק גדול יותר. תיק למוצרי קוסמטיקה צריך להכיל את חמשת מוצרי האיפור והטיפוח הכי בשימוש שלך. עם חילופי העונות ובין היובש לקור, ודאי שבחרת שפתון לחות, סרום לפנים וסומק אחד שגורמים לך להרגיש אישה עוצמתית.

 

הקשיבי לעצמך

זכרי, תיק אופנתי לאישה נבחר על ידי האישה עצמה, כשהאיזון הוא בין איכות לסטייל. התיק המושלם יהיה זה שתאהבי ללבוש עם כל בגד, וכזה שיחזיק איתך לאורך זמן.

אגב, הידעת? הצבע הנבחר ביותר לתיקים בעולם הוא הצבע הכחול.

כתיבת תגובה

0
סל קניות
×