כיצד לבחור ארנק שישרת אותך גם בשמירת תכשיטי כסף

הסיטואציה הבאה אולי מוכרת לך מהמציאות היומיומית: יצאת מהבית לעבר החנות וכשהתכוונת לשלם גילית ששכחת את הארנק בבית.
הארנק הוא פריט משמעותי בו אנו מפקידים את הכסף, כרטיסי אשראי וכרטיסים נוספים (מנוי לבריכה, כרטיס עובד) ושומרים בו אוצרות כמו תכשיטי כסף.
חשוב מאוד לבחור ארנק אשר ישרת אותך לאורך זמן בנאמנות רבה וגם ישתלב נפלא ובהרמוניה עם ההופעה וכמובן, עם תכשיטי הכסף שלך.

נפלאותיהם של תכשיטים מכסף
תכשיטי כסף נחשבים לתכשיטים סופר אופנתיים אך גם על-זמניים, כי לכסף יש נוכחות והוא מצטיין בעמידות ולא מפסיק להמציא את עצמו כל פעם מחדש במגוון תכשיטים כמו שרשראות, עגילים וצמידים בלוקים שונים משובצי פנינים או יהלומים עם תליונים מרשימים במראה עתיק או אולטרה מודרני.
חשוב שתחשבי מראש ותתכנני את הלוק בדרך כזו שהתכשיטים יתאימו לארנק שאת נושאת וגם אם תסירי את התכשיטים יתאפשר לך לשמור אותם היטב בארנקך.

כיצד לבחור ארנק מנצח ותכשיטי כסף שתאהבי ופריט שיאפשר גם אחסון והפקת התכשיטים בבטחה?

בארנקים ובתכשיטים – המידה קובעת
כמו שאת בוחרת את תכשיטי הכסף שלך באורך או בגודל הנכון עבורך, שלא יעמיסו על ההופעה ויהיו נוחים לנשיאה תוך התחשבות בטרנדים של גודל, כמו עגילי חישוק בשיק ג'יפסי או שרשרת בעלת תליון גדול בפרופורציה לשרשרת עצמה, כך חשוב שתתייחסי למידות של הארנק.
על אחת כמה וכמה אם תרצי ארנק סופר פרקטי לאחסון כל מה שיקר לליבך וכל מה שאת תמיד רוצה לשאת עמך.
המידות האולטימטיביות הן לרוב כאשר הארנק סגור – רוחב של כ-18 ס"מ וגובה של 11 ס"מ כך שהארנק יתאים גם לאחסון תכשיט וגם לטלפון הסלולרי שלך. חשבי שאת במסיבה ורוצה מקום בטוח בשביל אלה, ארנק במידות האלה יענה בדיוק על מבוקשך.

איכותי וקליל – השילוב המנצח
תכשיטי כסף מתאימים לבעלות עור רגיש ומחזיקים מעמד זמן רב ומצטיינים בניצוץ וברק מתמשכים. אך על מנת לשמור עליהם, כדאי שתפקידי אותם בארנק שאת סומכת על הביצועים שלו. ארנק שיכול ללוות אותך בנאמנות לכל מקום מבלי לסרבל את ההופעה או התנועה ומבלי חשש שחלילה ייפתח והתכשיט יחליק מתוכו ויגיע לידיים זרות.
מצד אחד, את רוצה תכשיט בשיק אוורירי וקליל שיתלבש עליך ממש כמו כפפה ליד ומצד שני, חומר עמיד. ארנקים שעשויים מחומר U.P נחשבים לבחירה האולטימטיבית – קלילים ואיכותיים בו זמנית.
כמובן שחשוב מאוד לבחון גם מה הם מציעים מבחינת חלוקה פנימית, כך שתדעי מראש היכן ואיך את מאחסנת כל פריט או כל תכשיט. למשל, מקום לכרטיסי אשראי וחלונות שקופים וכן תא גדול לכסף ורוכסן אחורי למטבעות ומפתחות בו בהחלט תוכלי לאחסן גם את תכשיטי הכסף שלך בהתאם לגודל ולמשקל שלהם ומה שכמובן נוח לך – העיקר שתדעי שהם בידיים הטובות ביותר ויהיה לך קל להניח אותם שם ולשלוף בעת הצורך.
חשבי כמה נפלא זה יכול להיות שאת יוצאת לעבודה ורוצה שיהיו לך תכשיטים לשדרוג המראה לישיבה הבאה או לאירוע של אחרי העבודה והתכשיט תמיד אתך בארנק שממילא אתך…

לא מתפשרים על סגנון ואיכות
כמובן שלסגנון של הארנק משמעות והשפעה על יצירת המראה לא פחות מתכשיטי הכסף שבחרת. וכפי שאת בוחרת את התכשיטים על פי קו סגנוני, חומרים, אלמנטים ומוטיבים דקורטיביים כמו אבני חן, יהלומים, שיבוצי פנינים, שילובים בין כסף לזהב ודמויות קסומות או מוטיבים בהשראת הטבע –
כך גם בנושא הארנק.
את רוצה ארנק בגוון שישתלב עם כל הופעה ותכשיט מבלי להתפשר על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ועמידות לאורך שנים. תתחדשי!

 

כתיבת תגובה

0
סל קניות
×