בחירת מזוודות איכותיות לנסיעה לחו"ל

מהי אותה מזוודה אידיאלית לנסיעה לחו"ל? האם אותה  מזוודה רכה או קשיחה? האם כדאי לבחור במזוודה על שני גלגלים או יותר? היכן כדאי לקנות אותה וכיצד אנו יודעים שמזוודה זו אכן איכותית ותחזיק מעמד לאורך זמן? במאמר זה המומחים של תיק קל מספקים לכם את כל התשובות. התחילו לקרוא

מכירים את הכללים – כבודה ונסיעה לחו"ל

ראשית כל חשוב שתיקחו בחשבון את כל הקשור אל מכסת הכבודה המותרת בעת טיסה. לכן, הצעד הראשון והחשוב יהיה לברר מהי מכסת הכבודה המותרת לכם. קחו בחשבון שאם אתם מוגדרים כנוסע מתמיד, קרוב לוודאי שהכבודה המותרת לכם תהיה שונה מזו של הנוסע הארעי. בנוסף, תמיד חשוב לברר מה הכללים לגבי תיק יד, כבודה עודפת ומהם תעריפי הכבודה העודפת בטיסה ליעד אליו אתם מתכננים לטוס.

חשיבות חומר הגלם של המזוודה

כיום, יש אפשרות לבחור מזוודה איכותית העשויה מהחומרים הבאים:

  • ABS – חומר פלסטיק גמיש בעל משקל נמוך.
  • פוליפרופילין – חומר שידוע בשל עמידותו הגבוהה בפני חבטות בתא המטען של המטוס. יש לקחת בחשבון שמשקלו של חומר זה הינו גבוה וזאת ביחס למזוודות קשיחות אחרות.
  • פוליקרבונט – מהווה את המיזוג המושלם בין חוזק, גמישות ומשקל עצמי נמוך.
  • בד – כאן הכוונה היא למזוודות רכות העשויות מבד פוליאסטר או ניילון. חלק מאותן מזוודות עמידות בפני חדירת מדים, גמישות ועמידות לאורך זמן בפני טלטלות.

אם אתם מעוניינים במזוודה שתאפשר לכם יכולת אחסון גדולה יותר, קרוב לוודאי שמזוודת הבד תתאים לכם, אך רוב האנשים מעדיפים מזוודות קשיחות אשר שומרות טוב יותר על התכולה משום עמידות בפני טלטלות וחבטות.

בחירת מזוודה לנסיעה לחו"ל – פרמטרים חשובים נוספים

  • ידיות המזוודה – חשוב לבחור במזוודה בעלת ידית נשלפת בעלת מצבי גובה שונים ובעלת מנגנון פנימי הממוקם בתוך המזוודה. המטרה היא שהמזוודה תהיה נוחה לגרירה לאדם בכל גובה.
  • משקל – חשוב לבחור במזוודה בעלת משקל עצמי נמוך וזאת משום הגבלת מכסת הכבודה של חברות התעופה. ההמלצה היא מזוודת בד עד 4 ק"ג ומזוודה קשיחה עד 5 ק"ג.
  • גלגלים – ההמלצה היא למזוודה 4 גלגלים העשויים מחומר סיליקון או גומי איכותי.
  • אחריות – רצוי לוודא שהמזוודה שאתם רוכשים תגיע עם אחריות של שנה לחמש שנים.

מזוודה איכותית היא מזוודה אשר עשויה מחומרי גלם איכותיים וזו המעוצבת באופן נוח וחכם בכל הקשור אל עיצוב מקומות האחסון. נכון להיום יש סוגים רבים של מזוודות איכותיות לנסיעה לחו"ל ולכן אנשים רבים מתלבטים בשאלה מהי אותה מזוודה איכותית בה הכי כדאי לבחור לאותה נסיעה.

חנות אונליין תיק קל מאפשרת לכם בחירה קלה ומהירה של מזוודות איכותיות לנסיעה לחו"ל. מזוודות קשיחות ורכות. חזקות וקלות אשר עשויות מחומרי גלם משובחים כולל חומר ה CURV קל המשקל אשר רשום כפטנט, מערך פנימי נוח, 4 גלגלים, רוכסנים איכותיים, מנעולי קומבינציה איכותיים, תאים אלסטיים ואחריות. לפרטים נוספים ניתן לחייג אל המומחים של חברת ויגור בעלת חנות האונליין תיק קל בטלפון 03-6035591

כתיבת תגובה

0
סל קניות
×