איך להתאים את התיק ללוק היומי?

מלבד השימושיות שלהם, תיקים מהווים גם פריט אופנה לכל דבר ועניין, והעדות לכך היא שלא מעט נשים מחזיקות יותר מתיק אחד – גם מתוך אהבה לתיקים וגם כדי שיוכלו להתאים את התיק ללוקים השונים. כן, זה קצת כמו התמכרות לרכישה של זוגות נעליים. כדי שנוכל להשתמש בתיק לא רק לצרכים הרגילים אלא להפוך אותו לפריט אופנה שמשדרג לנו את ההופעה, יש כמה טיפים שיכולים לעזור לנו.

טיפים להתאמת התיק ללוק היומי

 גם אם תשקיעי מאוד בהופעה שלך ותקפידי עד הפריט האחרון, אם התיק לא מתאים להופעה – החל מהצבעים ועד לגודל – כל הלוק עשוי להיפגע. הנה כמה טיפים חשובים להתאמה של תיק להופעה הכוללת:

  • גודל התיק – עבור לא מעט נשים, גודל התיק הוא פרמטר משמעותי אך בעיקר בהיבט השימושיות. אם אתן זקוקות לתיק שמכיל ארנק, טלפון ועוד פריט אחד קטן – תיקים קטנטנים בסגנון של קלאץ' יכולים להתאים. אם כל יציאה מהבית שלכם כרוכה בהעמסת התיק, תצטרכו תיק גדול יותר או גם וגם. בכל מקרה, ככל שהתיק קטן יותר – כך הוא מיטיב ללוק.
  • סגנון התיק – בדיוק כפי שתיק יום-יומי שהולכים איתו לעבודה לא יתאים לאירוע ערב, כך תיק לאירוע ערב ממש לא מתאים לעבודה. אנחנו יכולים להניח שאת יודעת להבדיל בין תיק פשוט ויום יומי לתיק אלגנטי ואפילו מהודר. עכשיו, כל מה שנשאר לעשות זה לשייך כל תיק לאירוע המתאים לו: מה לעבודה ומה לחגיגה.
  • נוחות נשיאה – תיק גב, תיק צד או תיק שמחזיקים ביד, כדאי לבחור תיק שנוח לשאת בהתאם ללוק שלכם. למשל, בנעילה של נעליים עקב או נעליים מסוג מגפונים שחורים, כדאי לבחור תיק קטן.
  • צבעים – בדרך כלל, מומלץ לבחור תיק בצבע סטנדרטי: שחור, חום, אפור, לבן, צבע גוף וכדומה, כדי שיתאים לכמה שיותר הופעות. אם גם אתן מכורות לתיקים, תוכלו לגוון בצבעים. כך או כך – צבע התיק חייב להתאים לצבע פרטי הלבוש.
  • החומר שממנו התיק עשוי – גם את צריכה תיק לחורף ותיק לקיץ, כיוון שתיק עשוי קש או בד דקיק לא יתאים לחורף, ואילו תיק עבה וחורפי לא בהכרח יהיה נוח לנשיאה בקיץ. מעבר לכך, זה לא נראה מושקע במיוחד, וכאילו שלפת את התיק הראשון שראית מבלי להעניק מחשבה.
  • עיצוב וטעם אישי – לכל אישה יש את הטעם שלה בנעליים – יש נשים שאוהבות תיקים עשויים עור ויש כאלה שמעדיפות אותם נוצצים. לטעם האישי יש השפעה רבה על ההופעה.

שימושיות – הפרמטר החשוב ביותר

סיסמה ידועה אומרת שאת הכי יפה כשנוח לך, ותיק שממלא את כל הצרכים שלך ביציאה מהבית ללא ספק גורם לך להרגיש בנוח: בלי להחזיק דברים בידיים או בכיסים ובלי להתפשר על הדברים שחשובים לך.

 

כתיבת תגובה

0
סל קניות
×