איך לבחור תיקים ונעליים לנשים בהתאם לאירוע?

החיים שלנו מורכבים מהרבה רגעים שבשגרה – ומאירועים שמתבלים את המציאות היומיומית ומוסיפים עניין ופאן. אירוע הוא גם הזדמנות להופיע עם אאוטפיט חגיגי ומרשים במיוחד, כזה שחורג מהסטנדרט הרגיל. כשאנחנו מתכננות את המראה לאירוע, בין אם מדובר על אירוע פרטי כמו חתונה או בר מצווה ובין אם על אירוע עסקי, למשל השקת מוצר חדש, נדרשת תשומת לב רבה לכל פרט ופרט – ובמיוחד לתיק ולנעליים. הטיפים הבאים יעזרו לך לבחור את התיק המדויק ואת הנעליים האידיאליות.

הרמוניה עם כל מרכיבי הלבוש

הדגש הראשון בבחירה של הנעליים והתיק הוא הצורך לשמור על הרמוניה נעימה לעין של מרכיבים אלה באאוטפיט עם שאר הפריטים – השמלה או המכנסיים, החולצה או הגופייה, התסרוקת, האיפור וכו'. בפרט חשובה התאמת הצבעים. כך למשל לשמלה באחד מגווני הכחול למיניהם יכולות להתאים מאוד נעליים לבנות וגם נעליים בצבעי כסף או זהב. לשמלה שחורה, וללבוש שחור באופן כללי, יתאימו נעליים שחורות וכן נעליים לבנות וגם כסופות. אם תבחרי שמלה אדומה, נעליים שחורות הן אופציה מומלצת במיוחד.

התיק יכול להיות בגוון דומה לזה של הנעליים, ובפרט במקרים שבהם יש ניגוד בין הצבע של הנעליים לצבע השמלה (או הלבוש באופן כללי). לעומת זאת אם גם הלבוש וגם הנעליים שחורים, תוכלי להגיע לאירוע עם תיק צבעוני ואפילו כזה בעל צבעים בוהקים כדי לשבור את האחידות ולהוסיף עניין ללוק.

התאמת סוג הנעליים לאורך השמלה או החצאית

אם בחרת ללבוש מכנסיים, הסוגים המומלצים של נעליים הן נעלי סירה וסניקרס (אלגנטיות, כמובן, ובצבע שונה מזה של המכנסיים). לחצאית קצרה יתאימו מאוד נעלי עקב, כשהעקב יכול להיות גבוה אבל גם נמוך, ואילו חצאיות ארוכות מתחברות מצוין לנעלי סירה, רצוי בגוון דומה. שמלה קצרה אפשר לחבר לנעליים גבוהות או מגפיים, בהתאם לעונה, ואם תלבשי שמלה ארוכה יחסית נעלי עקב יחמיאו לה, ולך, מאוד.

התאמת התיק לאופי האירוע ואלייך

תיק הוא כידוע הרבה יותר מפריט פרקטי שמאפשר לאחסן כל מיני דברים. תיק הוא גם דרך מצוינת לשדרג כל לוק ואפילו להביא לידי ביטוי אופי. באירועים המכופתרים והאלגנטיים, תיק קלאץ' קטן יחסית מהווה אופציה נכונה. כדאי לדעת שהתיק ממש לא חייב להיות שחור – גם תיק אדום ואפילו בוהק הוא אופציה שיכולה לשדרג את המראה שלך, ועוד אופציות טרנדיות הן תיק חום או צהבהב.

באירועים פחות מכופתרים – כולל למשל חתונה בצהריים – תוכלי להגיע גם עם תיק גדול יחסית וכזה שמושך תשומת לב רבה.

כמה משקל לייחס לנוחות בבחירת הנעליים לאירוע?

המוטיבציה העיקרית באירוע היא להיראות מצוין. יחד עם זאת נעליים מאוד לא נוחות עלולות לפגוע בהנאה מהאירוע, ובמצב כזה גם אם הן עצמן יפות, את תיראי פחות טוב מכפי שאת יכולה להיראות. בהתאם מומלץ לייחס משקל נכבד בבחירה גם לסעיף הנוחות, מה גם שהמבחר הרחב של נעליים ותיקים לאירועים מאפשר למצוא אופציות שהן גם מרשימות וגם נוחות.

*** נכתב באדיבות המומחים של גויה – חנות לנעלי נשים בשלל סגנונות.

כתיבת תגובה

0
סל קניות
×