איך לבחור כלב כיס קטן שאפשר לקחת בתיק

כלב כיס הוא פתרון נהדר למי שרוצה להנות מכלב בתור חיית מחמד, אולם לא מעוניין לגדל כלב גדול מידי. כלב כיס הוא כלב שאותו ניתן לשאת בתוך תיק קטן, ולא יגרום לכל הרחוב להתרחק מכם כאשר אתם יוצאים לסיבוב יחד עם הכלב. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בבחירת כלב קטן וגם בבחירת תיק לנשיאת הכלב.

 

כלבים קטנים

כאשר מדברים על זנים של כלבים קטנים, חשוב לדעת שיש זנים רבים שעונים על ההגדרה הזו. כל אחד מהזנים הללו נבדל מזני הכלבים הקטנים האחרים בנתונים רבים. אמנם הגודל של הכלבים הללו הוא מאפיין מרכזי שלהם, ולא פעם הם גם נקראים על שמו, אולם חשוב לדעת שהגודל הוא רק תכונה אחת.

 

למה לבחור כלב קטן?

בחירה של כלבים קטנים צריכה להיעשות קודם כל מתוך התחברות לכלב. אם ראיתם מודעה על כלב קטן למכירה והרגשתם שאתם מעוניינים בכלב כזה, זו כבר סיבה טובה לקנות כלב קטן. יחד עם זאת, כלבים קטנים בדרך כלל יתאימו יותר לגידול בבתי דירות או במקומות שבהם המרחב הפרטי שאתם יכולים להציע לכלב לא גדול מידי.

בנוסף, אם יש לכם ילדים קטנים בבית, הכנסה של כלב גדול עלולה להפחיד את הילדים ולגרום להם לא לשתף פעולה עם הכלב. כלב קטן נראה הרבה פחות מאיים ויכול להתאים היטב בתור כלב לבית שיש בו ילדים.

 

כלב היפואלרגני קטן

כאשר בוחרים כלב, לא משנה מה הגודל שלו, ניתן לבחור כלב היפואלרגני. כלבים, כמו חיות פרוותיות אחרות משירים שיער או פרווה בכמויות יחסית גדולות. לא מעט אנשים אלרגיים לנשירה של הכלבים מה שאומר שכדאי לבחור בכלב שמשיר כמה שפחות שיער או פרווה. כלבים היפואלרגנים הם כלבים שעונים על ההגדרה הזו, ומאפשרים לכל אחד להיות בסביבתם.

 

בחירת תיק לנשיאת כלב

תיק נשיאה לכלב מאפשר לנו לקחת אותו לטיול, או אפילו לנסוע יחד איתו לחו"ל. בבחירה של תיק חשוב לבדוק היטב את המידות של הכלב כדי שהתיק שאתם בוחרים יהיה נוח עבור הכלב. מומלץ לא לקנות תיק גדול מידי כאשר אתם מחזיקים בכלב קטן, כיון שאז הנשיאה של הכלב בתוך התיק לא תהיה נוחה עבורכם.

 

כלב קטן למכירה

בבחירה של כלב קטן חשוב שתבינו מה התקציב שאתם מקצים לרכישה של הכלב. לא מעט זנים של כלבים קטנים אלו כלבים יקרים במיוחד, וכדאי שתהיו מודעים לנתון הזה לפני שאתם הולכים לקנות את הכלב. כמובן, לכלבים היקרים יש יתרונות רבים, אולם חשוב להיות מודעים לטווח המחירים של כלבים כאלו. ניתן להיכנס לאתר כלב נבון כדי לקבל מידע נוסף ולצפות בגזעים שונים של כלבים קטנים למכירה.

 

לסיכום

כלב קטן הוא פתרון נהדר למי שמעוניין להחזיק בכלב אולם מתגורר בדירה קטנה או שיש לו ילדים קטנים. בחרו כלב שמוצא חן בעיניכם, והקפידו לבחור תיק שיהיה נוח לכלב ולכם.

כתיבת תגובה

0
סל קניות
×